ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI – W KRAINIE BAŚNI I BAJKI”

✨Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Zakładka do książki – w krainie baśni i bajki” zorganizowany przez nasze przedszkole w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa został dziś rozstrzygnięty! ✨Na konkurs wpłynęło 15 prac, wykonanych przez dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu naszej gminy. Komisja oceniając pomysłowość, oryginalność, inwencję twórczą oraz walory artystyczne, estetykę i samodzielność wykonania prac, wyłoniła zwycięzców przyznając nagrody i wyróżnienia.
🙂 Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie! 🙂

Nagrody:
Gabriela Kotiuszko, lat 5, Gminne Przedszkole nr 3 w Trzciance
Kaja Formella, lat 5, „0a” Łomnica
Barbara Brzuszek, lat 6, Gminne Przedszkole nr 1 w Trzciance
Wyróżnienia:
Franciszek Śliperski, lat 6, Gminne Przedszkole nr 2 w Trzciance
Zuzia Witkowska, lat 5, Gminne Przedszkole nr 2 w Trzciance

🌼🌼🌼 Gratulujemy! 🌼🌼🌼

Wręczenie nagród i upominków odbędzie się dnia 28.11.2023r. o godz. 10.00.

Sfinansowano ze środków z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

 

Skip to content